Interior Bedroom Bed Room Home  - BUMIPUTRA / Pixabay

Víte, na co zaměřit pozornost při výběru nové matrace?

Důležitých aspektů je celá řada. A určitě bychom jim měli věnovat náležitou péči. Vždyť spánkem podle odhadů vědců trávíme až třetinu svého volného času! A aby byl opravdu komfortní a plnohodnotně relaxační, je třeba pro něj zvolit ty správné matrace.

Ano, všude se mluví o hygieně ložnice. Správné teplotě, vybavení, uklidňující hudbě, výmalbě… Ale pokud si v dokonalém prostředí lehnete na nepohodlný podklad, nebude spánek stejně stát za nic. To vám garantujeme.

Myslete na správné rozměry

Například matrace 120×200 by měla ležet na velmi podobných rozměrech roštu. Může být o kousíček větší, ale určitě nesmí být menší. Pokud totiž tuto nezbytnou součást spánkového komfortu na její místo doslova vecpete, může přijít o řadu svých vlastností. A velmi podobně je na tom i příliš malá matrace, jež se po ploše různě posunuje.

Náš tip: Matrace Matex vám v této kategorii nabízejí opravdu široký výběr produktů. Stačí se podívat na stránky https://www.matrace-matex.cz/kategorie/69-matrace-120×200.

Důležitá je i hmotnost

Samozřejmě vaše. Spáči patřící do kategorie střízlíků by měli vsadit spíše na měkké materiály. A naopak jejich protějšky odborná obsluha nasměruje spíše do kategorií středně tvrdých a tvrdých matrací.

Vybírejte podle druhu

Hledáte matrace 160×200 pro starou dubovou postel s pevným roštem? Volte ty pružinové, které její nevýhodu promění v přednost. Modely z paměťové pěny se hodí pro milovníky pohodlí, latex pro opravdové fajnšmekry. A určitě neopomíjejte ani matrace zdravotní, doplněné nejlépe i anatomickým polštářem.

TIP: Široký výběr vhodných modelů najdete zde:https://www.matrace-matex.cz/kategorie/71-matrace-160×200.

Myslete i na příznivou pořizovací cenu

Nakupujte proto přímo, bez zprostředkovatele. A to třeba v e-shopu Matrace-matex.cz, kde vás potěší slevami i nejrůznějšími dárky k vybraným modelům. Tu správnou matraci navíc snadno vyberete na pár kliknutí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..