Hledáte zábavu pro dlouhé zimní večery? Vyrobte si jednoduchou kabelku

Budete potřebovat jen libovolnou přízi nebo tzv. špagety, což jsou šikovné galanterní pomůcky pro jednoduché vyplétací práce. A taky trochu šikovnosti, ale ta už přijde s cvikem. Pod vašima rukama tak může vyrůst nejenom kabelka, ale také krásná nákupní taška apod. Záleží jen na zvolené velikosti

A kde začít? Hodit se vám bude určitě šikovný polotovar na kabelku, který najdete například tady: https://www.propleta.cz/Polotovar-na-vyrobu-kabelky-bila-d2358.htm. Získáte dno i uši v jednotném designu, takže na vás zbude jen ta nejlehčí část – vypletení těla.

Začátky jsou snadné

Dno má v sobě vytvořeny praktické dírky pro snazší uchycení příze či špaget. Nemusíte tak nic pracně obplétat. Bonusem je pak dokonale rovná plocha, na níž kabelku podle potřeby postavíte. Nejčastější nešvar DIY kabelek, jímž je jejich neforemnost, tak můžete rovnou pustit z hlavy.

Pletacích technik je hodně a pro začátek si klidně vystačíte se splétanými copánky, které později pečlivě sešijete k sobě. A jakmile budete mít hotový i horní okraj (ten doporučujeme vyztužit), jednoduše připevníte ucha a máte hotovo.

Tip na článek  Internetové slevy na jednom místě

Nezapomeňte na dekoraci

Tím však celý proces končit nemusí. Koneckonců, byla by to škoda. Kdy jindy si můžete kabelku přizpůsobit přesně svým přáním  a potřebám? Klasické obchody nic podobného dozajista nenabízejí.

Možností je hodně. Vsadit lze třeba na barvení, výšivku nebo třeba textilní aplikace. Pokud chcete inspiraci, jděte pro ni ke specialistům do e-shopu https://www.propleta.cz. Kategorií je k mání opravdu hodně.

Vyberete si z nejrůznějších druhů přízí a třeba i duhových klubek. Nechybí ani doprovodná galanterie a samozřejmě naučná literatura, z níž se dozvíte všechno potřebné. A chcete-li si radost udělat hned, vsaďte na prodej již hotových výrobků. Mohou se vám hodit i jako dárek na Vánoce nebo prostě jen tak, pro dobrou náladu.

Hledáte zábavu pro dlouhé zimní večery? Vyrobte si jednoduchou kabelku
Hledáte zábavu pro dlouhé zimní večery? Vyrobte si jednoduchou kabelku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..