Gift Gifts Birthday Christmas  - Safijc / Pixabay

Víme, jaký dárek nejlépe odrazí váš vztah k obdarovanému

Na výběru dárku si obvykle dáváme záležet. Chceme, aby se dotyčnému líbil a zároveň mu dokázal, že na něj opravdu myslíme. Nejrůznější dárkové sady kosmetiky nebo obdobných předmětů svědčí spíše o naší bezradnosti, než o promyšleném výběru. A jak to změnit?

Zaměřte se na aspekt, jenž je pro zamýšleného příjemce dárku nejcennější. Na jeho jméno. Ano, nejrůznějších pamětních předmětů s tímto motivem, je na trhu dost a dost. Ale žádný z nich nenabízí tolik možností, jako pamětní medailony se jménem od Pražské mincovny.

Všechny svátky na jednom místě – a to i ty slovenské

Určitě jste na to už také narazili. Chtěli jste pořídit dárek k svátku, ale nevešli jste se do padesáti nebo dokonce jen třiceti nejčastěji používaných jmen, kteří výrobci těchto dárků ze strachu o své zisky obvykle nabízejí. O to více vás jistě potěší nabídka Pražské mincovny, v níž najdete rovných 390 jmen českého kalendáře a jako bonus i 92 nejčastěji používaných jmen slovenských. A to ještě není všechno. Nejste omezeni výběrem. Každý pamětní medailon se jménem totiž nabízí hned dvě provedení, velikosti i volby drahého kovu, z něhož ho necháte vyrazit. Milovníci zlata i stříbra si tedy zaručeně přijdou na své.

Tip na článek  Potěšte své blízké vtipným dárkem

Když se chcete o jménech dozvědět víc

Jděte na stránky oficiálního e-shopu Zlate-mince.cz a prozkoumejte dostupnou nabídku. U každého jména naleznete nejenom nabízené grafické podoby pamětních medailonů, ale také spoustu zajímavostí:

  • dozvíte se něco o etymologickém původu jména,
  • přečtete si všechny známé zdrobněliny,
  • zapátráte v řadách jeho slavných nositelů
  • a můžete se pokochat i odlišným zněním jména v různých jazycích.

Získáte navíc jistotu ověřeného nákupu od expertů, spolupracujících i s ČNB. V minulosti vzešly z jejich rukou i takové unikáty, jako pamětní mince Karla IV. nebo speciální kolekce miniaturních mincí s mnoha motivy. Dlouhodobě se navíc můžete spolehnout na ty nejlepší výkupní i prodejní ceny drahých kovů. Takže dárek v podobě pamětního medailonu ze zlata či stříbra si tak opravdu můžete dovolit.