Delivery Truck Handshake Concept  - mohamed_hassan / Pixabay

Jak si vybrat tu správnou autopůjčovnu, kde vám splní všechna vaše přání

Také si potřebujete půjčit dodávku nebo menší nákladní vůz? Není divu. Řada podnikatelů už přišla na to, že se jim při občasném použití udržovat takové monstrum zkrátka nevyplatí – a segment půjčoven se proto tomuto trendu velmi rychle přizpůsobil.

Vyrostly u nás doslova jako houby po dešti, a leckdy proto nebývá jednoduché rozhodnout se pro skutečně kvalitní profesionály. A podle čeho si tedy vybírat?

Ptejte se na technický stav zapůjčených vozů

Nezáleží na tom, zda je cílem vaší návštěvy půjčovna dodávek Ostrava nebo třeba služby v hlavním městě. Základní požadavek je stejný – pravidelný servis. Jedině tak získáte model, který opravdu „odpracuje“ vše, co má a v tom správném čase. Nenechte se nalákat na vějičku v podobě „rychlého dovezení nového vozu v případě poruchy.“ Mnohdy jde doslova o minuty, takže by něco takového mělo být spíše výjimkou.

Vždy se ptejte na to, jak často navštěvují půjčovaná vozidla servis. Pokud nemá provozovatel co skrývat, zapůjčí vám k nahlédnutí klidně i servisní knížku. V opačném případě se nejspíš začne vymlouvat – a to rozhodně není dobrá vizitka.

Tip na článek  Sháníte cenově dostupný vůz? Víme, kde hledat!

Jděte tam, kde si zaručeně vyberete

Nikdy nevíte, co vám život přinese. Zatímco jednou budete potřebovat přestěhovat malou kancelář, jindy mohou vaše služby zahrnovat přepravu opravdu velkých nákladů. A ta správná půjčovna by měla umět vyjít vstříc jakémukoliv vašemu požadavku. A to díky pestré paletě vozů (nikoli prostřednictvím několika málo univerzálně použitých modelů). Vždy tak budete mít jistotu, že si zaplatíte přesně za to, co potřebujete (a nebudete připlácet za nepotřebný nákladový prostor apod.).

A co ještě zohlednit? Určitě cenu. Ten správný pronájem dodávek Praha, Brno, Ostrava apod. vám cenu garantuje předem a rozhodně ji nečekaně nezmění například kvůli „rezervaci v nezvyklou hodinu.“ Přesvědčte se o tom u specialistů na stránkách van2go.cz, kde vše potřebné vyřídíte on-line a za několik minut.