Jak zajistit své finanční rezervy před ztrátou hodnoty?

Vsaďte na nejjednodušší řešení, známé už po staletí. Nákup zlatých cihel představuje jistotu v dnešním divokém světě. Tam, kde jiné oblíbené komodity (jako nemovitosti, starožitnosti apod.) ztrácejí na hodnotě, se zlato pořád udržuje ve skvělé kondici.

Nezáleží na tom, zda jste velký investor nebo „jen“ domácnost, která se snaží myslet na budoucnost. Zlaté slitky jsou k dostání už od váhy jednoho gramu, takže si vybere opravdu každý.

Když chcete kvalitu, vsaďte na Švýcarsko

Žádná česká mincovna investiční zlato v podobě zlatých slitků nevyrábí. To však neznamená, že je v naší zemi nedostupné. Naopak, stačí se spolehnout na specialisty, kteří ho až k vám dovezou od spolehlivých dodavatelů.

Chtějte zlaté slitky a nikoli mince, jejichž cenu navyšuje mimo jiné i sběratelská hodnota (což se vám v budoucnosti může, ale také nemusí vyplatit). Pro investiční účely se tedy tak úplně nehodí. A kam se dívat? Jistotou jsou cihličky od švýcarských rafinérií Argor Heraeus a P.A.M.P. pořízené od profesionálů.

„Zlaté mince a zlaté slitky určené k bezpečné investici do tohoto drahého kovu distribuujeme již 17 let.“ Říká Pavel Trtík, ředitel společnosti Zlaté mince. „Zlato dovážíme přímo ze zahraničí, od dceřiné společnosti rakouské centrální banky,“ upřesňuje.

Tip na článek  Půjčky do Zaplo vám pomohou vyřešit vaše finanční starosti

Proč právě zlato, a ne stříbro nebo paládium?

Důvod je prostý – investiční zlato je v rámci EU osvobozeno od DPH. Při nákupu od odborníků máte navíc záruku jeho pravosti a ryzosti. A hodnotu neztratí, ani když se vaším domem prožene oheň, povodeň či jiná katastrofa. Což se o většině jiných investic (obrazy, alkohol atd.) rozhodně říci nedá.

Zajistěte svou rodinu či firmu nákupem investičního zlata prostřednictvím odborníků v Obecním domě. Nebo se podívejte na stránky www.zlate-mince, kde najdete každý den aktualizovanou cenu zlatých slitků (výkupní i prodejní). Přidejte se  k více než 60 000 spokojených zákazníků a nakupte klidně hned teď z pohodlí domova.