Lake Mountains Trees Fields Meadow  - marcuskautz / Pixabay

Obraz na plátně je ideálním dárkem pro nadcházející Vánoce

Obraz na plátně je ideálním dárkem k Vánocům, či k jakémukoli jinému výročí či významné příležitosti. Dnes však k tomuto účelu nepotřebujete barvy a štětec, ani schopnosti profesionálního umělce. Stačí vzít některou z vašich povedených fotografií a poslat ji do studia Printscreen.cz, kde ji vytisknou na speciální plátno a odborně ji umístí do speciálního napínacího rámu z kvalitního dřeva. Získáte tak krásný dekorativní předmět, který zkrášlí váš interiér nebo se stane dokonalým vánočním dárkem pro vaše nejbližší.

Foto obraz na plátně – jaké fotografie vybrat?

Tisk na plátno dokáže z vaší fotografie vytvořit umělecké dílo, které si nezadá s olejomalbami v galeriích. Aby byl však výsledek co nejlepší, měli byste se zaměřit na správný výběr zdrojové fotografie. V první řadě by zvolená fotografie měla mít dostatečné rozlišení. Uvědomte si, že obraz na plátně bude obvykle větší, než je obrazovka počítače, měli byste se proto přesvědčit, zdali fotografie není při zvětšení příliš rozmazaná. Podle toho, jak velký obraz budete chtít, zkuste si nejprve zvolenou fotku zvětšit na vašem počítači například na 200 procent, abyste viděli, zda rozmazání není příliš velké. Dbejte také na správnou kompozici snímku a na to, zda na snímku není něco, co tam mít nechcete. Před odesláním studia můžete fotku upravit v grafickém programu, tak aby vypadala co nejlépe.

Tip na článek  Potěšte své blízké vtipným dárkem

Jak funguje tisk obrazu na plátno

Jakmile odešlete vaši fotografii do studia Printscreen.cz, bude upravena tak aby její barvy vypadaly co nejlépe. Po vytištění na speciální tiskárně bude obraz napnut do speciálních ručně vyráběných rámů z přírodního dřeva a volitelně opatřen speciálním lakem, který obraz ochrání před vlhkostí, UV zářením a prodlouží jeho trvanlivost na desítky let.

Lake Trees Bank Forest Woods  - MichaelGaida / Pixabay
MichaelGaida / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..