Kancelářské židle pro zdravé sezení

Trávíte hodně času v kanceláři u počítače? Bolí vás záda? Hledáte dobrou kancelářskou židli? Navštivte stránky zdravotních židlí Spinalis a vyberte si ze široké nabídky!

Kancelářské židle Spinalis jsou stále více oblíbené. Jedná se o židle zdravotní, které splňují náročná kritéria, díky kterým mohly být zařazeny mezi zdravotní pomůcky. Princip je velmi jednoduchý. Sedák židle je uchopen na pružině, která je výkyvná a imituje tak sezení na rehabilitačním míči. Někdo si sice v kanceláři může dovolit sedět přímo na zdravotním míči, ale většinou to není možné, protože zabírá mnoho místa. Židle Spinalis se velikostně nijak neliší od standardních židlí, ale díky speciální pružině a opěrkám zad napodobují toto sezení. Zdravotní židle jsou skvělé pro ty, kteří tráví hodně času u počítače. V práci se obvykle jedná o téměř celých 8 hodin, tak je dobré tělu dopřát alespoň zdravé sezení. Předejdete tak bolestem zad a hrbení. Židle Spinalis vám to jednoduše neumožní. Vhodná je nejen jako židle kancelářská, ale své využití nalezne i doma, kde i tak mnoho lidí tráví hodně času u počítače nebo psacího stolu.

Tip na článek  Kalkulačka povinného ručení

Zdravotní židle Spinalis efektivně předchází bolestem zad. Uvolňuje tlak na meziobratlové ploténky a bez námahy posiluje zádové svalstvo. Díky tomu předchází nepříjemným bolestem zad a příznivě ovlivňuje kondici zádového svalstva. Výrazně podporuje zdravý vývoj zádových partií a nutí ke správnému vzpřímenému držení těla. Do kanceláře se hodí hned několik typů židlí. Vybere si zde opravdu každý, protože židle Spinalis jsou přizpůsobeny jak běžným postavám, tak i ženám, štíhlým postávám, vyšším postavám, dětem, prostě správný typ si vybere každý. Zdravotní židle jsou obvykle vybaveny výškově stavitelným sedákem i opěrkou zad, takže správné nastavení pro vaši postavu je jednoduché.