Průmyslové haly

Dostali jste na starost zařízení nové výrobní haly či nového skladového prostoru? Rychlým a efektivním řešením jsou montované haly, které mají široké využití!

Montované haly jsou stavěny systémem variabilního systému nosné konstrukce. Lze je použít jako průmyslové a výrobní závody, sklady, skladovací přístřešky a logistická centra, sportovní haly a centra či administrativní budovy. Montované haly se vyznačují především vysokou variabilitou, kdy velikost haly záleží na vašich požadavcích. Dále mezi výhody patří rychlost montáže a výborný poměr cena ku kvalitě, což mnozí určitě ocení. Montované skladové haly lze postavit i v zimním období a provádí se suchou výstavbou. Stěnové a střešní pláště si pak můžete libovolně zvolit tak, aby odpovídaly vašim požadavkům.

Montované skladové a výrobní haly jsou velmi oblíbené a po tomto typu řešení sahá mnoho českých i zahraničních investorů. Výrobní haly jsou vyráběny za použití variabilního montovaného systému nosné konstrukce a může jej tvořit jak ocelový, tak i betonový skelet, popřípadě kombinace obou. Skelet lze následně osadit stěnovými plášti i střešními plášti, které naleznete v nabídce společnosti HAK PROFI s.r.o. Cenu vaší nové průmyslové haly si můžete orientačně spočítat i pomoci kalkulačky, kterou naleznete na stránkách. Do nadefinovaného formuláře zadáte požadované rozměry a několik dalších požadavků, které jsou rozhodující pro vytvoření cenové nabídky. Cenová nabídka je orientační a může se lišit, protože se jedná o optimální výpočet pro požadovaný objekt. Nevíte-li si rady, jaký typ konstrukce či opláštění zvolit, tak kontaktujte odborníky z firmy HAK PROFI s.r.o., kteří vám ochotně pomohou sestavit halu přesně podle vašich požadavků.