Kompenzační pomůcky pro seniory nebo handicapované

Dostali jste se do situace, kdy už není samozřejmé vyjít po schodech? Bydlíte v patře nebo v rodinném domě, kde máte třeba ložnici v patře a potřebujete se i přes zdravotní potíže tam dostat? Navštivte stránky společnosti Stannah a prohlédněte si, co vám nabízí.

Snížená schopnost pohybu se může objevit u kohokoliv z nás. Může se jednat o stav po úrazu, kdy osoba zůstává upoutána na invalidní vozík, může se jednat o handicapované jedince, kteří mají sníženou pohyblivost, nebo také o seniory, kterým již jejich pohybový aparát neslouží, tak jak by měl. Avšak ani díky této imobilitě se nemusí nijak omezovat a shánět si alternativní bezbariérové bydlení.

Jako jedna z možností se nabízí exteriérový výtah na schodiště. Mnozí, kteří by tuto schodišťovou sedačku potřebovali, se jejímu nákupu brání. Avšak proč? Výrazně se jim tím zjednoduší pohyb po domě, kde jsou zvyklí žít. Tyto pomůcky pro invalidy jsou v západních státech již velmi rozšířené a oblíbené. I mnozí klienti z Čech si je velmi pochvalují a jediné, čeho litují je, že si tuto praktickou pomůcku nepořídili již dříve. Proto není na škodu, pokud jim tuto kompenzační pomůcku pořídí třeba jejich blízcí.

Tip na článek  České pojišťovny

V případě zájmu neváhejte společnost Stannah kontaktovat. Rádi vám zašlou potřebné materiály a také nabízí bezplatnou prohlídku schodiště proškolenými konzultanty. Kompenzační pomůcky v podobě schodišťových sedaček jsou nabízeny v několika variantách, uzpůsobených pro různé interiéry i exteriéry. Záleží pouze na vás, kterou zvolíte. V ceně sedačky je zahrnuta kompletní instalace odborným technikem, dokumentace, technická podpora dostupná 365 dní v roce i záruka či servis. Tak neváhejte a vyberte si sedačku, která vám usnadní váš pohyb ještě dnes. Více informací se dozvíte zde.