LED žárovky vám pomohou ušetřit

luctheo / Pixabay

Ještě dříve, než se venku setmí, setmí se u nás doma. A abychom v té tmě viděli, musíme si rozsvítit. Proto si kupujeme žárovky, které naši domácnost prosvětlí příjemným světlem. Jenže takové žárovky potřebují elektřinu, a ta něco stojí. Pravdou však je, že i na osvětlení se dá ušetřit. Stačí zvolit vhodnější typ žárovek. Víte, které jsou ty nejlepší?

Klasické žárovky, jež po dlouhou dobu ozařovaly všechny naše domácnosti, byly před pár lety staženy z trhu. Nahradily je úsporné zářivky, díky nimž jsme začali šetřit naše peněženky. Pravdou však je, že nejlepším řešením, se stalo LED osvětlení. V následujícím článku si vysvětlím proč.

LED žárovky ušetří energii i peněženku

Důvodem pro používání LED osvícení jsou hlavně finance a ochrana životního prostředí. LED žárovky dokážou oproti běžným typům osvětlení a druhům žárovek ušetřit spotřebu energie a vaše peněženky. S využitím LED žárovek můžete oproti běžnému osvětlení ušetřit až 80 % nákladů na osvětlení. Namísto běžných nákladů vám tak zůstanou pouhé dvacetiprocentní částky.

Tip na článek  Dětský pokoj - LED osvětlení

Pokud se vám tyto údaje zdají příliš abstraktní a rádi byste se dozvěděli, kolik přesně můžete s LED osvětlením ušetřit, pak se podívejte na chytrou online kalkulačku. Využít můžete například kalkulačku na stránkách IQ energy.

Kde nakupovat?

Pokud hledáte tu nejlepší kvalitu, pak zavítejte na výše zmíněné stránky IQ energy. Nejenže zde zjistíte, kolik přesně může vaše domácnost s LED osvětlením ušetřit, ale navíc zde můžete nakoupit i kvalitní žárovky. Osvětlení IQ energy vydává méně tepla než běžné zářivky. Důvodem toho je technologie COB, která je oproti běžně využívané technologii SMD šetrnější.

LED osvětlení IQ energy vám poskytuje stabilní světelný výkon a delší životnost. LED žárovky od IQ energy tedy vydrží déle než běžné LED osvětlení, díky čemuž ušetříte ještě o trochu více.

1 komentář

  1. dobrý den, nenašel jsem kalkulačku na stránkách iqenergy? poradíte?

Komentáře nejsou povoleny.