Sídlo firmy v Praze nebo v jiném hlavním městě Evropy

Sháníte lukrativní adresu sídla firmy? Podívejte se na naše stránky a vyberte si přesně tu lokalitu, která vyhovuje Vašim představám.

Společnost Scott&Weber nabízí několik zajímavých adres, kam můžete i Vy umístit sídlo společnosti. V naší nabídce je například lukrativní adresa Praha 1 Hybernská ulice, kde můžete získat sídlo firmy již od 1600 Kč/měsíc. Dále nabízí i další lokality v Praze – vybrat si můžete z adres Praha 3 – Domažlická, Praha 4 – Durychova, Praha 10 – Kubánské náměstí nebo Praha 5 – Radlická.

U každé adresy je zmíněn popis včetně výhod dané lokality. V porovnání sídel je přehledně uvedeno, jaké další služby v dané lokalitě poskytujeme. Jedná se především o vyzvednutí či přeposílání pošty, odesílání vyrozumění o došlé poště, umístění názvu společnosti ve vstupním prostoru, pronájem zasedací místnosti či zařízené kanceláře s internetem nebo službu telefonní operátorky, přijímající hovory jménem firmy klienta s možností přesměrování hovoru.

Tip na článek  Správný zážitek ze sportovních přenosů

Server OfficeAdvisor Vám dále nabízí pronájem kancelářských prostor na klíč v regionu střední a východní Evropy. Máte zde i možnost porovnat nabídky různých firem a objednat si i virtuální kancelář kdekoliv v Evropě. Naše kanceláře jsou plně vybavené včetně personálu.  Zaměřujeme se především na krátkodobé pronájmy, protože jsme si vědomi, že klient mnohdy chce ušetřit své prostředky v porovnání s tradičními kancelářemi. Vaše podnikání bude díky této moderní službě zase o něco snadnější.