Matrace do postele pro váš zdravý spánek

Poohlížíte se po nové matraci? Kupujete novou postel či pouze chcete vyměnit původní matraci, která odsloužila? Nabízíme Vám širokou nabídku matrací přesně na míru, ze které si zajisté vybere každý! Navštivte naše stránky a prohlédněte si naši nabídku.

Rozhodně nepodceňujte její výběr. Jelikož v posteli strávíte skoro třetinu svého života, tak vyberte přesně tu matraci, která vyhovuje Vaším představám a požadavkům. Výběr správné matrace do postele je velmi důležitý a snažte se vybírat především podle toho, co Vám daná matrace nabízí, ne podle ceny. Pokud si vyberete dobře, zajisté se Vám vložená finanční částka brzo vrátí nejen tím, že budete vstávat odpočatí a s chutí do života, ale nebudete mít také případné zdravotní obtíže (například bolesti zad) jako doposud. Mezi nejnovější trendy patří i matrace, které z jedné strany se používají v zimě – jsou teplejší, a druhá strana poskytuje veškerý komfort během žhavých letních nocí.

Matrace vyrábíme na míru s potahem i lamelovým roštem, aby přesně pasovala do Vaší postele! Nabízíme výrobky pouze od renomovaných výrobců Dřevočal, Mabo Tropico-plus, Curem, Slumberland či Geltech. Máte možnost srovnat mnoho struktur od různých výrobců. Z matrace od nás se Vám ani nebude chtít vstát!

Kvalitních matrací pro zdravý spánek je opravdu nepřeberné množství a není vůbec snadné se v nich vyznat. Proto jsou v našich specializovaných obchodem přítomni odborníci, kteří Vám jsou schopni co nejlépe poradit a zodpovědět Vaše dotazy ohledně matrací.

V naší nabídce je i český výrobce Tropico-plus, člen skupiny Hilding Anders group, nabízející matrace Tropico . Jsou to velmi kvalitní matrace od latexových až po matrace ze studené líné pěny.

Mezi naše atraktivní nabídky rozhodně patří akce matrace 1 + 1 zdarma. V této akční nabídce nabízíme matrace od výrobců matrací Dřevočal a Tropico. Matrace z této akce 1 + 1 zdarma Vám budou zcela zdarma dopraveny po celé České republice!

Zde Vám nabízíme výčet dalších důvodů proč se vyplatí nakupovat u nás.  Nakoupíte-li u nás nad 4000 Kč, dopravíme Vám matrace zcela zdarma. Nebudete-li spokojeni, garantujeme vrácení peněz. Garantujeme Vám záruku silné a stabilní společnosti. Veškeré reklamace se snažíme řešit do 14 dnů. Naše dodací lhůty jsou krátké – průměrně dodáváme objednané matrace do dvou dnů.