Poruchy erekce? Víme, proč vás obtěžují!

Poruchy erekce? Víme, proč vás obtěžují!

Poruchy erekce? Víme, proč vás obtěžují!
Wokandapix / Pixabay

Jsou problémy, o kterých se nemluví. Mezi ně patří i problémy erekce, s nimiž se během života setkal zhruba každý druhý muž. Jen málokterý ovšem navštívil lékaře nebo svou situaci začal aktivně řešit s lékárníkem či prostřednictvím speciálních výživových doplňků a přípravků. Pokud tento palčivý problém postihne čas od času i vás, nezoufejte! Máme pro vás několik důvodů, proč už to v posteli není „to, co bejvávalo“ a jak se těchto obtíží zbavit i bez návštěvy lékaře a finančně nákladné viagry.

Stres

Známe to s největší pravděpodobností všichni. V práci mnohdy trávíme deset i dvanáct hodin a domů přijdeme vyčerpaní a na pokraji zoufalství. Když se k nám přidá ještě stejně naladěná (nebo rozladěná) polovička, problém je na světě. V posteli pak přemýšlíme o tom, co všechno zítra musíme zvládnout, zda připravenou prezentaci perfektně odříkáme a jestli výplata přijde dřív, než banka stihne stáhnout splátku hypotéky.

Stereotyp

Rozvrzaná postel, tma a věta: „Hlavně rychle a potichu, nevzbuď děti,“ asi žádnému pořádnému muži neprospívá. Co takhle vyměnit stereotyp za hodinový hotel, kuchyňskou linku nebo převlékací kabinku?

Tip na článek  Hlídání dětí: Dopřejte si chvilku pro sebe, zatímco o vaše dítě bude skvěle postaráno

Partnerský nesoulad

Rozdílné sexuální představy, požadavky, ale i frekvence může nadělat v partnerském vztahu pěknou neplechu. Problémy erekce se tak rozhodně nemusí týkat pouze mladších ročníků a mohou postihnout i mladé a úspěšné muže, kteří zkrátka a jednoduše nemají ve své posteli kompatibilní polovičku.

Strach ze sexuálního selhání

Ano, přiznejme si, že tento problém se týká zejména mladších a méně zkušených mužů. Výjimkou ovšem nejsou ani starší muži, kteří jednoduše chytili druhou mízu a vyměnili partnerku. Obavy ze sexuálního selhání mohou nadělat spoustu neplechy a často jsou zbytečným strašákem.

Doporučení závěrem

V každém případě doporučujeme mít po ruce speciální viagru bez předpisu nebo pravidelně sobě i své drahé polovičce připravovat lahodné pokrmy z přírodních afrodisiak. Nehoda není náhoda a dobře cílenou prevencí přeci žádnou škodu nenaděláte.