Washing Machine Dryer Laundry  - ErikaWittlieb / Pixabay

Prádlo ze sušičky bývá zmačkané – také tomuto mýtu stále ještě věříte?

Moderní technologie nám vycházejí v mnoha ohledech vstříc. Díky nim si můžeme život značně usnadnit – stačí je jen vpustit do domů a bytů se vším všudy. A to i přesto, že nám někdy mohou připadat zbytečné a nepotřebné.

Něco takového ještě nedávno zažívaly myčky, protože proč svěřovat očistu nádobí stroji, když totéž pohodlně zvládneme sami? A přitom stěží dnes najdete domácnost, kde by tohoto šikovného pomocníka neměli. O další „metu užitečnosti“ se tak hlásí sušičky.

Staré sušičky měly opravdu své mouchy

Nezáleží na tom, jestli jsou vaším vysněným pomocníkem pračky se sušičkou nebo jen samostatná sušička. Od jejich pořízení vás dost možná odrazují některé mýty.

Dlužno říci, že se většina z nich zakládá na pravdě – ovšem, na pravdě, zjišťované před 10-15 lety. V té době měly sušičky opravdu řadu nepříjemných much, ale většinu z nich se povedlo perfektně vychytat.

Prádlo bývá zmačkané a nevoní

Ano, to jsou nejčastější důvody „PROČ NE.“ A skutečnost? Kvalitní sušičky si dnes pochvalují i ty nejpečlivější hospodyňky. Díky mnoha různých způsobům otáčení a sušení si totiž se ctí poradí prakticky s jakýmkoliv úkolem. Snad jen pracovní košile ze lnu budete muset trochu poškádlit horkou párou před tím, než si je na sebe obléknete.

Tip na článek  Nevýhody skeletové vířivky

A co ona zmíněná vůně? Ano, věšíme-li prádlo venku, dokáže získat poměrně příjemné aroma. V sušičce však tento benefit nahradí několik voňavých kuliček, které se právě pro tento účel vyrábí. Navíc nemusíte při sušení spoléhat na počasí, zdržovat se s věšením prádla ani se obávat, že nad ním přeletí nějaký pták s akutní potřebou. Určitě tušíte, na co narážíme. Zbavte se často tradovaných mýtů o sušičkách a vyzkoušejte jejich výhody na vlastní kůži. A kde je vybrat? To nejlepší od různých značek naleznete v e-shopu Okay.cz. A nechybí tu samozřejmě ani oblíbené pračky se sušičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..