Market Supermarket Shopping Food  - viarami / Pixabay

Rozvoz potravin nabízí už i Albert

Rozvoz a online nákup potravin se v dnešní době stal již standardem. Samy obchodní řetězce pochopily, že rozšířit své služby i o dovoz je více než praktické pro obě strany – obchodníka i zákazníka. Obchodník totiž může dohlížet na kvalitu rozvozu. A zákazníkovi nabídne finančně výhodnější službu, protože nemusí investovat navíc do externích faktorů. Rozvozy nově od května nabízí i oblíbený Albert.

Albert letáky – zboží v akci

Dnešní doba, kdy se vše zdražuje, není moc pozitivní. Můžete však hodně ušetřit, když budete sledovat Albert aktuální letáky. Najdete tu nejen tipy na nový sortiment, ale také slevy, s nimiž ušetříte i polovinu za celý nákup. Každý leták vždy nabízí slevy ze všech sekcí, tedy z masa, ovoce a zeleniny, pečiva, takže můžete svůj nákup přizpůsobit i jídlům, na která se chystáte.

Tip pro vás:  Albert magazín a jeho skvělý obsah jsou inspirací pro každodenní nákup

Albert – rozvoz a online nákup potravin

A když jsme u šetření, myslete i na čas, který strávíte v obchodě, a kdy nakoupíte i to, co jste nechtěli. Mrkněte na stránky albertdomuzdarma.cz, ať už ve webové verzi či v mobilní aplikaci. Zde si objednáte v podstatě vše, co najdete v supermarketech a hypermarketech Albert. Pohodlně v komfortu domova.

Tip na článek  Sháníte pro své zaměstnance vhodný pracovní oděv? Víme, kam zamířit

Oblíbený Albert magazín

Albert magazín je časopis srovnatelný s klasickými food periodiky. Oko potěšíte pohledem na krásné fotky, inspiraci načerpáte se skvělými recepty a dočkáte se i rad od expertů ohledně gastronomie.

Skvělé Albert recepty

Pokud hledáte, co připravit z borůvek, které jste s dětmi nasbírali v lese, nebo když si nebudete vědět rady, jak zpracovat dýni, podívejte se na stránky Albert recepty, kvalita, přehlednost, počet, receptů, jež se v Albert magazínu objevily, je opravdu velká. Tyto stránky se řadí mezi online magazíny plné inspirace. Jděte s dnešní dobou a místo nakupování se věnujte koníčkům, rodině a tomu, co vás baví. To může být třeba vaření, kdy vám odpadne ta nemilá část, a sice hodiny strávené mezi regály.