V zimě bezpečně díky kvalitní údržbě komunikací a chodníků

danfador / Pixabay
danfador / Pixabay
Mrazivé dny plné sněhové nadílky potěší všechny majitele lyžařských areálů i samotné příznivce zimních sportů. Méně však už řidiče a chodce, kteří na zasněžených a namrzlých cestách musí absolvovat cestu do práce, do školy, na úřad či do obchodu. Jistě, sníh a mráz k zimě prostě patří. Ale je potřeba mít někoho spolehlivého, kdo se postará o to, abychom dorazili všude v pořádku a bez zbytečných komplikací. O zimní údržbu na pozemcích soukromých firem, v obcích, městech i mimo ně se spolehlivě a kvalitně postará společnost AVE. Díky rychlému a poctivému úklidu sněhu profesionály tak už nikoho nezaskočí ani sněhová kalamita.

Sníh a námraza jsou nebezpečím pro chodce i řidiče

Namrzlá silnice s čerstvě napadaným sněhem je největším rizikem nehod v zimním období. Čištění komunikací a jejich posyp je tak nezbytným předpokladem jejich bezpečnosti. Stejně je tomu i u chodníků, kde často dochází k nepříjemným úrazům, jako jsou zlomené končetiny, naražená záda nebo úrazy hlavy. I tomu je třeba předcházet, odklízení sněhu na obecní cestě i v areálu firmy je prostě nezbytné. Společnost AVE se zabývá, mimo jinou komunální činnost, zimní údržbou chodníků a komunikací již řadu let. Má k dispozici široké technické vybavení a tým vyškolených pracovníků. Proto ji nezaskočí žádná sněhová kalamita a zimní údržba městských komunikací i dalších cest je vždy perfektní.

Tip na článek  Na grafické práce přizvěte odborníky: Víme, kde je hledat!

Kompletní zimní údržba

Pod rámec zimní údržby firmou AVE patří odklízení sněhu, posyp komunikací a chodníků i sdružené plužení a posyp silnic, pěších cest, parkovišť nebo průmyslových areálů. A patří sem také ruční úklid zastávek MHD či schodišť, aby bylo bezpečno opravdu všude. Služby je přitom možné využívat v předem dohodnutých intervalech i na aktuální výzvu v případě potřeby. Díky tomu už sněhová kalamita opravdu nehrozí. Využít služby společnosti AVE se prostě vyplatí. Daleko lepší je totiž zajistit dopředu kvalitní zimní údržbu, než řešit následky nepříjemných karambolů.