Vzdělávejte se on-line

Rádi neustále zdokonalujete nejen sebe, ale i své zaměstnance? Nemáte dostatek financí na to, posílat své zaměstnance na kurzy, ale přesto jim je nechcete odepřít? Zainvestujte do virtuálních kurzů a určitě to ocení i vaši zaměstnanci!

Agentura Motiv P, která nabízí širokou škálu kurzů nejen na internetu, je poradenskou a vzdělávací společností, která své klienty učí tomu, jak být lepší v mnoha ohledech. Odborné poradenství je poskytováno v následujících oblastech: řízení lidských zdrojů, rozvoj a vzdělávání, individuální koučink, Assesment a Development Centra, psychodiagnostické testy, outdoorové programy i mnoho dalších. Na základě požadavků každé firmy, jsou vytvořena originální řešení na míru, například online vzdělávání, která budou plně vyhovovat vašim požadavkům a vás či vaše zaměstnance posunou zase o něco dál.

Nabídka kurzů, které jsou agenturou Motiv P nabízeny, je opravdu široká a záleží pouze na vás, který či jaké kurzy vy pro sebe či své zaměstnance upotřebíte. Velmi oblíbená je online akademie, která je jednoduchým a zároveň komplexním nástrojem manažerského vzdělávání. Jedná se o efektivní formu online vzdělávání, kdy je respektováno individuální tempo každého účastníka. Online kurzy jsou cíleny na důležitá a potřebná témata, která vaši manažeři běžně konfrontují či s kterými se běžně setkávají. Velkou výhodou online akademie je cena, která je 250 Kč za osobu, záleží tedy pouze na počtu osob, pro které chcete kurz poskytovat. Následně je vytvořen harmonogram, který bude plně odpovídat vašim požadavkům a předpokládaným cílům, a poté již nic nebrání tomu začít.